Jak používat FVE

Poptat solární elektrárnu

Víte, jak funguje fotovoltaika? A že lze pomocí solární energie šetřit na energiích bez omezení její spotřeby?

Pomocí solární energie můžete uspořit na energiích, aniž byste omezovali její spotřebu. Fotovoltaika se tak i v běžné domácnosti bezesporu vyplatí. Co za tím stojí? Právě fotovoltaický jev, jehož principem je přeměna slunečního záření na elektrickou energii. Díky němu mnohé domácnosti, bytové domy i firmy šetří na elektrické energii. Přemýšlíte, že solární panely umístíte i na váš dům, ale stále nevíte, jak solární elektrárnu využívat naplno? Nebo už jste v bodě, kdy je vaše FVE zapojená a vyrábí vám elektřinu?

Možností, jak využívat vyrobenou energii, aby pro vás byla investice opravdu výhodnou, je hned několik. Vlastní zdroj energie využijete k provozu spotřebičů, jakými je televize, pračka i lednička. Energie z FVE lze využít i k ohřevu vody nebo k vytápění. Přebytky, jež nestihne vaše domácnost spotřebovat, je možné ukládat do baterie. Následně může taková energie posloužit například k ohřevu teplé vody či k vytápění nebo ochlazení domu. Pomohou vám ale i při výpadku elektřiny, který následně ani nepocítíte, jelikož vaše spotřebiče budou dále funkční.

Přemýšlíte nad elektromobilem? S FVE můžete jezdit prakticky zadarmo, jelikož právě i k jeho pohonu můžete využít energii z vaší solární elektrárny. Nově mají navíc podnikatelé možnost využít dotace na nákup ekologického auta. Novým služebním autem tak může být některý z elektromobilů.

Veškerou spotřebu i výrobu energie včetně kompletní historie můžete přehledně sledovat díky zařízení CUBEIQ. Tento systém vám následně může pomoci ušetřit až 50 % energie oproti původnímu systému FVE. Ještě několik dní je právě CUBEIQ dárkem od České solární při nákupu elektrárny nad 500 000 Kč. O naší vánoční nabídce se můžete více dočíst zde: Vánoční dárek k FVE

Energetická soběstačnost, úspora i výroba čisté energie – to jsou dost možná důvody, proč počet instalovaných FVE do domů, bytových domů i firem stále stoupá a my vám jí dodáváme již 16 let. Bude vaše střecha další z těch, jež pokrývají solární panely? Kontaktujte nás, pokud máte jakékoliv dotazy.

Nainstalovali jsme již více než 1000 fotovoltaických elektráren, proto věříme, že si budeme vědět rady i s vaší střechou.

Agent

S výběrem fotovoltaiky vám rádi pomůžeme

+420

Zavoláme vám co nejdříve to bude možné.

Chcete-li, můžete si vybrat termín.