Chytré dárky k fotovoltaice, 2024

Poptat solární elektrárnu

Délka akce
Kód akce CHYTRY0123

Popis akce

Chytrý dárek od České solární

Plánujete pořízení FVE? Možná, že právě teď je ta nejlepší doba na její nákup!

Ke každé FVE s baterií totiž můžete získat chytrý dárek v podobě přenosné nabíjecí stanice Pylontech Amber Rock s kapacitou baterie 473Wh a s vestavěným inteligentním systémem, s řízeným vstupem i výstupem a funkcí ochrany nabíjení a vybíjení. Nabíjecí stanice Pylontech Amber Rock je ideální při výpadku proudu v domácnosti nebo třeba při kempování. Navíc disponuje běžnou dvojitou zásuvkou 230V. Nepotřebujete nabíjecí stanici? Vyberte si jiný dárek – dejte přednost baterii zdarma v hodnotě 42.350 Kč, nebo si vyberte slevu 28.750 Kč.

Tím to ale v České solární nekončí. K nákupu solární elektrárny nad 500 000 Kč teď úplně zdarma získáte CUBEIQ – aktivní monitoring fotovoltaické elektrárny. CUBEIQ je unikátní jednotkou, jež umožní řízení chodu spotřebičů a klimatizace nebo optimalizaci nabíjení elektromobilu i nákupu a prodeje elektřiny v odběrném místě. Díky smart řízení vaší fotovoltaické elektrárny budete mít přehled o vaší spotřebě i výrobě energie, a to včetně kompletní historie. Zařízení navíc nevyžaduje pozornost nebo obsluhu. Díky napojení na cloud a on-line přenosu budete mít vždy aktuální informace o počasí i cenách na trhu s elektřinou. Díky nasazení systému můžete ušetřit až 50 % úspory energie oproti původnímu systému FVE. CUBEIQ vám navíc pomáhá profitovat ze slunce i v době, kdy nesvítí. Běžná cena zařízení CUBEIQ je 25.000,- Kč.

Akce a slevy nelze vzájemně kombinovat.

Pořadatel akce: Česká solární s.r.o., Libeň 110, 252 41 Libeř - Libeň, IČ: 28960301, DIČ: CZ28960301

Při uzavření smlouvy na pořízení solární elektrárny do 29. února 2024 nebo vyprodání zásob, si můžete vybrat jeden z těchto dárků:
1. Nabíjecí stanice Pylontech Amber Rock s kapacitou baterie 473Wh,
2. Bateriový modul v ceně 35.000 Kč bez DPH včetně instalace a elektromontáže
nebo Sleva 25.000 Kč bez DPH na fotovoltaickou elektrárnu.

Při uzavření smlouvy na pořízení solární elektrárny v ceně nad 500.000 Kč do 29. února 2024 nebo vyprodání zásob si můžete rovněž jako zdárek, zcela zdarma vybrat CUBEIQ, chytrý monitoring fotovoltaické elektrárny, který dokáže až o daklších 50% zvýšit vaši úsporu elektrické energie.

Pořadatel akce má právo délku akce prodloužit i zkrátit.

Akce platí od 31. 1. 2024

 

Zjistěte cenu své solární elektrárny

Naše kalkulačka vám to během chvíle prozradí. Stačí jen vyplnit pár údajů pro výpočet a můžete vědět, na čem jste. Zjistěte, kolik kWp může fotovoltaická elektrárna umístěná na vaší střeše vyrobit či kolik fotovoltaických panelů bude vyžadovat. Výsledné údaje si následně pošlete do e-mailu, abyste je měli vždy pohodlně po ruce.

 

Kalkulačka
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined property: stdClass::$image_fulltext_al in <b>/www/doc/www.testsolar.cz/www/templates/web4vas/html/com_content/article/kalkulacka.php</b> on line <b>240</b><br />

Cenová nabídka zdarma

+420

Výhodné financování

V České solární se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. U nás poprvé platíte až když je fotovoltaika nainstalovaná a funkční. Zbylou část uhradíte až když je vaše elektrárna připojená k distribuční síti. Ve výjimečných případech požadujeme zálohu 10%.

Dotace garantujeme

Papírování není vaší oblíbenou činností? Nechte vyřízení dotace na nás. V programu Nová zelená úsporám a dalších dotačních programech umíme chodit, a vám tak rádi ušetříme čas.
Agent

S výběrem fotovoltaiky vám rádi pomůžeme

+420

Zavoláme vám co nejdříve to bude možné.

Chcete-li, můžete si vybrat termín.